Головна » 2018 » Октябрь » 24 » «Зустрілись, обговорили, вирішили»
«Зустрілись, обговорили, вирішили»

18 жовтня в приміщенні Марининської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися загальношкільні та класні батьківські збори. На зборах виступив директор школи Титар М.І., який ознайомив батьків із проблемами, які виникають під час навчально-виховного процесу та можливими шляхами їхнього вирішення. Обговорили питання щодо дотримання санітарно-гігієнічних вимог у школі. Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Суходольська Л.П. повідомила батьків про навчальні досягнення учнів,  ознайомила з ключовими компетентностями НУШ, наголосила на важливості співпраці батьків із вчителями. Порадила батькам більше уваги приділяти дітям при виконанні домашніх завдань. Гривіцка Г.В., заступник директора школи з виховної роботи, здійснила аналіз харчування учнів, зупинилася на поведінці учнів, зовнішньому вигляді старшокласників, відвідуванні учнями школи. Потім батьки зустрівшись із класними керівниками для детальнішого ознайомлення  рівня навчальних досягнень своїх дітей.

Переглядів: 19 | Додав: Titar | Рейтинг: 5.0/1