Головна » 2017 » Ноябрь » 18 » Загальношкільні батьківські збори
Загальношкільні батьківські збори

У вівторок, 14 листопада 2017 року, в приміщенні Марининської ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулися загальношкільні батьківські збори на тему: «Партнерство ради майбутнього». Батьки зібралися цього дня, щоб почути про успіхи та проблеми закладу, дізнатися докладніше про навчання і виховання своїх дітей.

Розпочав збори директор школи Титар Михайло Ількович, він підсумував роботу школи за минулий 2016-2017 навчальний рік, ознайомив батьків з результатами районних олімпіад  та конкурсів, у яких брали участь учні школи, відмітивши  результати дітей, а також розповів про готовність школи до нового навчального року,  ознайомив із  режимом роботи школи у 2017-2018 навчальному році. Далі заступник директора з навчально-виховної роботи Суходольська Людмила Петрівна з’ясовувала причини зниження успішності учнів та намагалася разом із батьками знайти способи їх усунення. Крім цього -  ознайомила батьків учнів 11 класу з організацією та проведенням ЗНО та ПЗНО в 2017-2018 навчальному році.

Гривіцка Галина Володимирівна проаналізувала стан виховної роботи у закладі. Зокрема, ознайомила батьків із основними напрямками діяльності, які відповідають основним вимогам Концепції виховання дітей. Зауважила, що важливим складником виховного процесу є діяльність класних керівників та впровадження гуртків, які працюють на базі закладу, і де кожній дитині надається можливість реалізувати себе та проявити свій талант. Використовуючи мультимедійну презентацію, ознайомила батьків із моніторингом моральних якостей школярів. Звичайно, не лишилися осторонь і проблеми із якими стикаються педагоги. Це і поведінка на уроках, і пропуски уроків без поважних причин, культура спілкування дітей і педагогів.

Завершував збори Михайло Ількович. Він торкнувся питань організації харчування, детально ознайомив присутніх із новим законом України « Про освіту». Не залишилися осторонь думки, які стосуються зовнішнього незалежного оцінювання та перспектив на майбутнє.

До слова запросили шкільного психолога, яка провела моніторинг щодо виявлення рівня відносин батьків з дітьми

Після цього батьки розійшлися по класних кімнатах, щоб разом із класними керівниками обговорити питання навчання і виховання своїх дітей в більш вузькому колі.

Переглядів: 46 | Додав: Titar | Рейтинг: 0.0/0