Головна » 2018 » Февраль » 26 » Тиждень зарубіжної літератури
Тиждень зарубіжної літератури

З 19 по 23 лютого 2018 року в школі було проведено тиждень зарубіжної літератури, під час якого учні проявили свої творчі та акторські здібності, логічне мислення та просто знання з літератури.

Тиждень розпочався з виставки малюнків. Юні художники малювали літературні газети із творів зарубіжних авторів, які їм найбільше сподобались. Найбільш активними учасниками цього конкурсу серед учнів 5-11 класів були учні 5 класу. Шестикласники стали справжніми мандрівниками до Греції, перевтілившись в улюблених героїв із творів зарубіжної літератури: Гермеса, Зевса, Діоніса – улюблених героїв хлопців та Артеміди, Гери, Афродіти - улюблениць дівчат.

Учні 7-11 класу активно працювали над розгадуванням кросвордів, брали участь у вікторині «Найкращий знавець зарубіжної літератури».
Серед 8-9 класів був проведений конкурс «Упізнай письменника».

Дуже приємно було послухати поезію М.А. Некрасова «Я ліру присвятив народу своєму», яку декламували учні 10 класу.

Переможці та найактивніші учасники тижня були нагороджені грамотами.

Переглядів: 21 | Додав: Titar | Рейтинг: 4.0/2