Головна » 2018 » Март » 18 » Тиждень української мови
Тиждень української мови

З 12 по 16 березня 2018 року в Марининській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проходив тиждень української мови та літератури. З нагоди відкриття Тижня вчителі разом з учнями підготували випуск стіннівок «Мовний калейдоскоп», книжкову виставку «Шевченкові думи», галерею цікавих висловів про українську мову.

В ході Тижня було проведено відкритий урок з української літератури у 9 класі (вчитель Комар Ю.В.), інтелектуальну гру знавців української мови у 8 класі «Мово українська, гордосте моя!» (вчитель Демчук Л.О.), вікторину у 7 класі «Життєвий і творчий шлях Т.Шевченка» (вчитель Комар Т.М), конкурс читців-декламаторів «Шевченкове слово». Діти виразно, натхненно, з великим почуттям патріотизму декламували поезії Т.Шевченка.

Також протягом тижня учні висловлювали свої думки «Я розмовляю українською, тому що…», читали поетичні перлини про мову, співали пісні.

Усією шкільною спільнотою ми склали шану рідній мові. Учні та вчителі змогли проявити свої творчі та розумові здібності, яскраво продемонстрували великий патріотизм до рідного слова, української землі.

Переглядів: 19 | Додав: Titar | Рейтинг: 2.0/1