Головна » 2018 » Февраль » 15 » Тиждень початкових класів
Тиждень початкових класів

З 05 по 09 лютого в нашій школі було проведено тиждень початкових класів. Він був насичений багатьма різноманітними заходами. Тиждень був відкритий виставкою малюнків "Мій рідний край - моя земля", де учні відобразили найпрекрасніші куточки рідного краю. День української мови та літератури, який проходив у вівторок, запам'ятався дітям конкурсом віршів. Також були проведені відкриті уроки з української мови у 4 класі та літературного читання - у 3-А класі. У середу відбувся день математики, де учні 4 класу мали змогу проявити свою ерудицію, взявши участь у проведенні вікторини "Юні знавці математики".

Юним зоологам найбільш запам'ятався четвертий день, який мав назву "Тварини - наші менші друзі". На уроках природознавства у 1-А класі учні пізнавали тваринний світ, а в 3-Б - узагальнювали знання про диких тварин у природі.

Логічним завершенням тижня став день здоров'я. Школярі подорожували країною "Королеви Чистоти", де вчились правил особистої гігієни, поведінки на вулиці та в громадських місцях.

На завершення тижня всіх учнів було нагороджено грамотами.

Переглядів: 23 | Додав: Titar | Рейтинг: 3.7/3