Головна » 2018 » Октябрь » 18 » Тиждень біології та хімії в школі
Тиждень біології та хімії в школі

З 08 по 12 жовтня 2018 року в школі проходив тиждень хімії та біології. В рамках цього тижня були проведені такі заходи: У понеділок, 08 жовтня проводилася інтелектуальна гра для учнів 9 класу «Найкращий знавець хімії», де вони використовували отримані знання на уроках хімії, а також учні 6-11 класів розгадували тематичні кросворди. У вівторок, 09 жовтня відбулося свято осені «Дарунки пані Осені» для учнів 1-11 класів. Під час свята учні продемонстрували цікаві вироби з природніх матеріалів. У середу, 10 жовтня було проведено відкритий урок з хімії у 7 класі на тему «Хімічні формули речовин. Прості та складні речовини», на якому учні вчилися на практиці розпізнавати прості та складні речовини. У четвер, 11 жовтня – захист навчальних проектів на тему «Хімія навколо нас». Школярі продемонстрували, як тісно повязане наше життя з хімією. Завершенням тижня стала фотовиставка «Я і природа».

Переглядів: 30 | Додав: Titar | Рейтинг: 5.0/1