Головна » 2018 » Февраль » 19 » Тиждень англійської мови
Тиждень англійської мови

З 12 по 16 лютого в школі проходив тиждень англійської мови. Його було проведено для учнів 1-11 класів з метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь та навичок. Розпочався тиждень виставкою дитячих малюнків (1-4 класи) та англомовних газет “English speaking countries” (5-11 класи). Учні мали можливість ознайомитися з культурою, історією та традиціями країн, мова яких вивчається.

Під час тижня було проведено ряд заходів та відкритих уроків, зокрема, відкриті уроки в 1 класі на тему «Мої іграшки. Кольори», 2 класі - «Іграшки», 8 класі - «Музика в нашому житті», де учні активно працювали, виконуючи завдання різного характеру.

Діти 5-6 класів удосконалювали свої мовленнєві здібності, вміння працювати самостійно та в команді при розв’язуванні кросвордів та ребусів.

Напередодні Дня святого Валентина учні 1-11 класів виготовляли власноруч валентинки, якими наповнювали кошик побажань, а в день святкування було проведено вікторину « The best Valentine» (9-10 класи). Також діти мали можливість подивитися відео про історію створення цього свята.

Учні були активними учасниками та співорганізаторами всіх запланованих заходів.

Святкова атмосфера в школі сприяла успішній реалізації всіх задумів.

Переглядів: 23 | Додав: Titar | Рейтинг: 0.0/0