Головна » 2018 » Июнь » 3 » «Там, за порогом школи»
«Там, за порогом школи»

І знову настав урочистий час свята Останнього дзвоника в нашій школі, яке пройшло під назвою «Там, за порогом школи». Воно сумне і радісне водночас. Радісне – бо закінчився ще один навчальний рік, а сумне, бо шкільний дзвоник пролунав востаннє для випускників. На урочистій лінійці з вітальним словом до учнів, учителів та гостей свята звернувся директор школи Титар Михайло Ількович. Також він подякував колективу школи та батькам за спільну роботу протягом року. А дітям вручив Похвальні листи, дипломи, сертифікати. З напутніми словами до випускників звернулася перша вчителька та мати випускниці. Також щирі побажання пролунали з уст першокласників. Право першими залишити лінійку надано випускникам школи. А всім учням ведучі побажали веселих канікул та гарного літнього відпочинку.

Переглядів: 39 | Додав: Titar | Рейтинг: 5.0/2