Головна » 2018 » Май » 25 » Свято Букварика
Свято Букварика

24 травня в Марининській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося «Свято Букварика», де першокласники прощалися зі своїм першим і головним підручником – Буквариком. З яким же нетерпінням першачки чекали цієї події! Так старанно готувалися, вивчали пісні, вірші і танці. А як же інакше?! Адже на свято завітало стільки гостей! Це - вчителі і учні інших класів, батьки, бабусі, братики й сестрички. Учні всім продемонстрували чому вони навчилися протягом свого першого шкільного року. Кожна дитина з радістю та гордістю говорила про значення рідної мови в житті людини, про любов до неньки України! А як чудово наші малюки співали пісень, супроводжуючи кожне слово танцями й веселими посмішками!

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своєю першою учителькою Ольгою Віталіївною, яка стала їм другою мамою, другом і мудрим порадником.

Переглядів: 17 | Додав: Titar | Рейтинг: 4.5/2