Головна » 2018 » Ноябрь » 3 » Районний семінар вчителів математики
Районний семінар вчителів математики

Відповідно до циклограми науково-методичної роботи з керівними та педагогічними працівниками загальноосвітніх навчальних закладів району на 2018/2019 навчальний рік КНМУ «Березнівський районний методичний кабінет» 02 листопада 2018 року на базі Марининської ЗОШ І-ІІІ ступенів провів семінар вчителів математики на тему «Компетентнісний підхід до організації освітнього процесу з математики в умовах Нової української школи». Учні школи щиро привітали учасників семінару та побажали їм плідної праці. Директор Титар Михайло Ількович ознайомив гостей із навчально-матеріальною базою закладу. Після ознайомлення зі школою учасники семінару розпочали свою роботу в кабінеті математики. Мельничук Лідія Степанівна, завідувач КНМУ «Березнівський районний методичний кабінет» ознайомила учасників із планом роботи. Відповідно до плану роботи семінару Михайло Ількович продовжив віртуальне знайомство із закладом використовуючи веб-сайт школи. Вчителі математики закладу поділились досвідом своєї роботи. Зокрема Титар Віра Василівна, вчитель математики, виступила із презентацією на тему «Формування творчої особистості через систему інноваційних форм і методів на уроках математики». Віра Василівна під час виступу поділилась своїм досвідом про реалізацію математичної компетентності як однієї із ключових компетентностей Нової української школи. Ліда Степанівна проінформувала учасників про науково-методичне забезпечення професійно-творчого зростання педагогів в умовах сучасних освітніх змін та про підсумки проведення Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» у 2017/2018 навчальному році. організацію конкурсу у 2018/2019 н.р. В ході роботи окремі учасники семінару висловили свої думки щодо готовності учасників освітнього процесу до роботи в умовах Нової української школи. На завершення семінару було підведено підсумки роботи, відвідано шкільний музей «Етнопоселення».

Переглядів: 31 | Додав: Titar | Рейтинг: 5.0/1