Головна » 2018 » Сентябрь » 3 » «Прощай, Літо чарівне, привіт, Осінь золота!»
«Прощай, Літо чарівне, привіт, Осінь золота!»

1 вересня 2018 року подвір’я школи наповнилося веселим гамором, школа радо зустрічала святково одягнених і усміхнених школярів. Так розпочалося свято Першого дзвоника. Особливим це свято є для наших першокласників, адже 11 учнів розпочинають навчання в НУШ. Найтепліші слова були адресовані в цей день найменшим школярам. Учні 11 класу пригадали, як вони прийшли до 1 класу, дали настанови для учнів школи та подарували первачкам горщик з глини - оберіг, в який вклали усі земні скарби, які допоможуть їм у навчанні. Усіх присутніх привітали зі святом та початком навчального року директор школи Титар Михайло Ількович та від імені батьків Букар Микола Ростиславович. Чарівна мелодія шкільного дзвінка сповістила про початок нового 2018-2019 навчального року. Після завершення свята учні 11 класу разом з першою вчителькою провели дітей у класну кімнату.

Переглядів: 27 | Додав: Titar | Рейтинг: 0.0/0