Головна » 2018 » Октябрь » 31 » Посвята у старшокласники «Прекрасні шкільні роки»
Посвята у старшокласники «Прекрасні шкільні роки»

26 жовтня у школі відбувся вечір, на якому учнів 9 класу приймали у старшокласники. Найактивнішими у підготовці та проведенні вечора були не лише винуватці вечора, а і учні 11 класу. Розпочався вечір з повторення вивченого матеріалу, тобто розминки, до якої був запрошений 9 клас та презентації класу. Протягом вечора з девятикласниками були проведені конкурси «Підказка», «Конкурс капітанів», «Юні художники», «Сім чудес нашої школи». Також до участі був запрошений класний керівник, яка разом з учнями брала участь у конкурсі «Чи знаю я своїх учнів?». В ході вечора глядачі мали змогу переглянути художні номери. Девятикласники гідно справилися з випробуваннями. Наостанок вечора учні 11 класу пригостили 9 клас «сльозами старшокласників» (вода з лимонним соком, сіль та перець) і учні 9 класу дали клятву старшокласника. Одинадцятикласники вручили їм емблеми старшокласників і побажали міцних знань, гарних оцінок, легких контрольних і , звичайно, веселого настрою на дискотеці.

Переглядів: 27 | Додав: Titar | Рейтинг: 4.3/3