Головна » 2017 » Декабрь » 4 » Писемність
Писемність

Багата і милозвучна наша рідна українська мова. Вона – найпрекрасніше диво, скарбниця, в якій зберігається історія нашого народу, його душа, культура.

9 листопада 2017 року в нашій школі було відзначено День української писемності та мови. Педагогом – організатором Демчук Л.О. та учнями 8 - 9 класів було підготовлено свято « Живи, красуйся, наша мово…». В ході свята учні пригадали історію виникнення мови. Учасники декламували вірші про мову, співали пісні, проводили конкурси, а також розіграли інсценівку про роль мови в житті народу, в змісті якої звучав заклик любити і шанувати рідну мову.

Ми є носіями української мови, всього того багатства, яке дісталося нам із минулих поколінь. Наше завдання – берегти цей неоціненний дар, примножувати його, не засмічувати чужими і грубими словами, не забувати, щиро любити… Сподіваємося, що у наших серцях залишиться живий вогник української мови - нашої рідної мови.

Переглядів: 22 | Додав: Titar | Рейтинг: 0.0/0