Головна » 2018 » Сентябрь » 11 » Перший урок
Перший урок

03 вересня 2018 року в школі пройшли перші уроки. Класні керівники заздалегідь продумали цікаві форми роботи з дітьми. Учні першого класу розпочали урок ранковим колом знайомств і приклеїли жовто-блакитні сердечка на карту України. На уроці «Україна в моєму серці» (2 клас) було проведено гру «Закінчи речення», переглянуто відеоролик «Славетні українці». Учні 3 класу перегорнули сторінки «Україна устами поетів», «Чи знаєш ти свою країну?», «Народ скаже – як зав’яже», переглянули слайд-шоу «Гордість Батьківщини», створили композицію «З Україною у серці». Учні 4 класу поглиблювали знання про державні символи України, з цікавістю прослухали легенди про Київ і рідний край, складали твір-мініатюру «Я люблю Україну». А на завершення уроку декламували вірші. Словами Ліни Костенко «…буває, часом сліпну від краси…» розпочато урок у формі квесту у 5 класі «Україна починається з тебе», на якому учні складали ментальну карту України «Україна – єдина країна», складали сенкан до слова «Україна». В кінці уроку проведено подорож «Кораблем сподівань». На уроці «Розкажемо Європі про себе» (6 клас) діти згадували видатних діячів України, подорожували на незвичайному транспорті - космічній ракеті, переглянули відео кліпи та прослухали пісні про Україну. З учнями 7 класу урок було проведено у формі інтелектуально-пізнавальної гри «Хочемо, щоб всі жили в мирі». Розгадуючи різні цікаві завдання школярі не тільки застосовували свої знання про Україну, а й ознайомилися з цікавими та новими для них фактами про Батьківщину. Учні 8 класу здійснили віртуальну подорож «В Європу з Україною в серці». Ознайомилися із архітектурними пам’ятками окремих європейських країн, а також презентували українські пам’ятки для європейців. Учні 9 класу протягом квесту «Ми – українці, наш дім - Україна» у формі гри ознайомилися із видатними українцями, пригадали географічне положення, історію, державні символи України. Творча група учнів підготувала пісні. Завершився урок хвилиною вільних думок і флешмобом «Ми молодь України, її шалені діти». Під час уроку « Прагнемо миру» учні 10 класу склали програму не насилля, створювали постери миру, розбиралися в проблемах миру та війни за допомогою словників. Бесіда закінчилася вшануванням героїв Небесної сотні. Учні 11 класу переглянули презентацію «Ми прагнемо миру», славили героїв АТО у поезіях та висловили побажання «Україна майбутнього».

Переглядів: 13 | Додав: Titar | Рейтинг: 5.0/1