Головна » 2017 » Декабрь » 5 » Пам'ять про Голодомор

Серце від болю щемить,

За убієнних безвинно

Синів і дочок України!

Пам’ять — нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок написано криваво – чорним кольором. Як і сторінка про голод. З метою вшанування пам’яті безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей 24 листопада 2017 року в школі було проведено лінійку – пам’яті «Вічна пам’ять замореним голодом». В проведенні лінійки взяли участь учні 1- 10 класів. Лінійку розпочала вчителька історії Жабчик Л.М., яка коротко розповіла учням про страшні голодні роки. Учні 6, 9 класів підготували літературну композицію та вшанували хвилиною мовчання і запаленими свічками пам’ять про заморених голодом. Під час проведення лінійки звучали записи класичної музики: «Реквієм» Моцарта, «Соната» Бетховена. Учасники заходу змусили згадати кожного з присутніх про ті страшні часи Голодомору, задуматись над трагедією, що не минула майже жодну сім’ю українського народу. Серця учнів та вчителів не залишились байдужими після участі в лінійці і скорботної хвилини мовчання та вшанування пам’яті загиблих в 1932-1933роки .

Пам’ять про Голодомор має бути вічною, як реквієм, як пересторога всім сущим на Землі.

Переглядів: 23 | Додав: Titar | Рейтинг: 0.0/0