Головна » 2018 » Январь » 3 » Новий рік
Новий рік

Напередодні новорічних свят у школі 28 грудня 2017 року відбулися загальношкільні новорічні заходи, які підготували класні керівники та учні 5-10 класів. У святково прибраній залі, біля новорічної ялинки зібралися учні, вчителі, батьки. Свято для учнів 5-8 класів розпочалося з виступу ведучих, які привітали всіх присутніх з наступаючим Новим роком та ознайомили з новорічною програмою. До уваги учнів та гостей свята були новорічні вітання від учнів 5 класу, передсвяткові шкільні новини від учнів 6 класу, вітальна програма «Поп-топ-гоп-радіо» (8 клас), інсценівки «Хочу бути Сніжинкою» (5 клас), «Глюк» (7 клас), «Сватання Грицька» (6 клас), «Випадок у передноворічну ніч» (5 клас), виклик лікаря напередодні Нового 2018 року (8 клас), передноворічна програма «Панянка - селянка» (8 клас) та веселі вітання «Супер-пупер розіграш» від учнів 5 класу.

Нікого не залишила сумувати новорічна програма «Новий рік і всі-всі-всі» для учнів 9-10 класів. Впродовж заходу учні проводили цікаві конкурси, ігри, піснями та віршами вітали всіх із наступаючими святами. Кожен з учнів на святі загадав заповітне бажання і вірив, що воно неодмінно здійсниться в наступному році! Що Новий 2018 неодмінно принесе з собою душевне тепло і гармонію в кожен дім. Здоров'я, як найбільший скарб. Удачу, щоб щастило весь рік у всьому. Любов, щоб серце наповнилося ніжністю і милосердям. Величезний згорток подарунків і новорічних побажань! Чого щиро зичимо і ми всім у Новому 2018 році

Переглядів: 37 | Додав: Titar | Рейтинг: 0.0/0