Головна » 2017 » Декабрь » 9 » Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру 2017"
Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру 2017"

08.12.2017 року в Марининській ЗОШ І-ІІІ ступенів проводився І етап Всеукраїнського математичного конкурсу «Кенгуру». Цей конкурс є найбільш масовим змаганням з математики і сприяє розвитку здібностей і логічного мислення учнів, активізації творчої діяльності вчителів та популяризації оригінальних математичних ідей та тестових освітніх технологій. Учні Марининської ЗОШ І-ІІІ ступенів є завжди активними учасниками математичних змагань і цей рік не став винятком. В конкурсі брали участь учні 2-6 класів під керівництвом вчителів, а саме: Титар В.В., Ярмольчук Є.В., Зозулевич Г.В., Бондар Л.В., та Шекель О.В. Під час проведення конкурсу діти отримали цікаві завдання та яскраві враження.

Слід зазначити, що завдання інтерактивного конкурсу «Кенгуру» сприяють підготовці учнів до особливої форми контролю навчальних досягнень – тестування, яке активно впроваджується в навчальний процес. Організація конкурсу сприяє пошуку та підтримці талановитих школярів, удосконалення роботи з обдарованою молоддю.

З нетерпінням будемо чекати результатів конкурсу.

Переглядів: 33 | Додав: Titar | Рейтинг: 0.0/0