Головна » 2018 » Май » 16 » Міжнародний день сім’ї у Марининській школі
Міжнародний день сім’ї у Марининській школі

Щорічно 15 травня відзначається Міжнародний день сім’ї, встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році  З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.  З нагоди цього свята відбулися тематичні заходи, які дали можливість виокремити певне коло питань, що можуть видатися надзвичайно актуальними для родин. З учнями 2 класу проведено бесіду «Сім’я і школа – дві стежини…», в ході якої учні доводили, що треба шанувати й поважати своїх батьків, приносити їм радість. Розповідали вірші, співали пісні про сім’ю.  У 5 класі на годині спілкування «Без сім’ї немає щастя на землі», на якій учні згадали про свої сімейні традиції, захоплення членів своєї родини, розповіли як часто вся родина збирається разом і дійшли висновку, наскільки важливо бути єдиною дружньою сім’єю. З учнями 6 класу було проведено класну годину «Ми- одна сім’я». Підсумком якої стало оформлення колажу, де діти символічно об’єдналися в одну родину, чим підтвердили, що сім’я не тільки буває вдома, а і в школі. Семикласники провели годину спілкування «Яка вона-хороша сім’я?», де при виготовленні лепбука назвали людські цінності для зразкової сім’ї. «З родини йде життя людини»,- говорить народна мудрість. І це справді так, як із струмочка починається ріка, так і життя починається з родини. Учні 8 класу виготовили колаж та провели бесіду «Моя країна - Україна». В ході бесіди вони згадували родинні традиції та традиції свого народу. У своєму серці діти збережуть пам'ять про старожилів і передадуть цю пам'ять нащадкам українського народу. І чим міцніше буде ланцюжок пам’яті, тим міцніше буде наше коріння, тим міцніше стоятиме на своїй землі наш народ, наша Україна. При проведенні таких заходів учні стають душевно тоншими, добрішими. Саме цього треба навчати у школі.

Переглядів: 24 | Додав: Titar | Рейтинг: 5.0/1