Головна » 2017 » Декабрь » 12 » Ми у світі казок
Ми у світі казок

З метою формування в учнів бережного ставлення до книг, виховання у школярів поваги до людей, які їх створили, вдумливого читання та любові до художнього слова, підвищення читацької культури, сприяння поглибленню і розширенню читацьких інтересів, розвитку творчого потенціалу дитини з 05 грудня по 11 грудня 2017 року в школі проходив тиждень казки під назвою «Ми у світі казок» .

В рамках цього тижня були проведені такі заходи:

• 05 грудня була проведена організаційна лінійка присвячена відкриттю Тижня. Екскурсія до бібліотеки "Мандрівка книжковою країною" для учнів 1 класу.
  • 06 грудня були проведені такі заходи:

Конкурс казок "Казки діда Панаса" 2 клас( Ярмольчук Є.В.)

"Сторінками улюблених народних казок" 3-Б клас( Бондар Л.В.)

Літературна забавлянка "Розмалюю я героя" (Бондар Б.В.)

• 07 грудня - інсценізація казки «Рукавичка» 4 клас ( Кручок Л.Н.)

Конкурс ілюстрації до казки, 2-4 класи (Комар М. Г.)

• 08 грудня - виховна година "Найкращі друзі - то книжки, і ключ до успіху - вони 3-А клас ( Зозулевич Г.В. )
  • Інсценізація казки "Колосок" 1-Б клас (Бондар Л.С.)

11 грудня інсценізація казки "Коза і семеро козенят". 1-А клас (Власюк О.В. ) "У країні АВС". 4 клас (Шекель О.В.)

Переглядів: 30 | Додав: Titar | Рейтинг: 0.0/0