Головна » 2018 » Май » 16 » І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура»
І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура»

З метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості, активної громадянської позиції, здорового способу життя, духовно багатої і фізично розвиненої особистості 11-12 травня рій Марининської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Прометей» взяв участь у І етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура». В ході гри учні взяли участь у таких конкурсах «Впоряд», «Стрільба», «Козацька смуга перешкод», «Перетягування линви», «Рятівник», «Відун». Свої вміння, навички та можливості найкраще учні проявили у конкурсах «Рятівник», «Стрільба», «Відун», «Перетягування линви». Протягом цих днів учні смакували козацькими стравами, зокрема, кулішем, щербою (рибною юшкою).

Переглядів: 22 | Додав: Titar | Рейтинг: 5.0/1