Головна » 2018 » Сентябрь » 30 » До 100 річчя від Дня народження Сухомлинського В.О.
До 100 річчя від Дня народження Сухомлинського В.О.

Минулого тижня в нашій школі проводились заходи до 100 річчя від Дня народження Василя Сухомлинського. Перше знайомство з творчістю педагога відбулося на ранковій зустрічі в 1 класі де діти прослухали і обговорили оповідання “Миколка, Вітя й цуцик”. Свої враження від прослуханого учні залишили в пам’яті “паперових телефонів”. Учні початкових класів були активними під час проведення уроків добра і милосердя, позакласного читання, інсценування творів з використанням творчої спадщини поета, гаслом якого були його слова: “Найпрекрасніші і в той час найщасливіші люди ті, хто прожив своє життя, піклуючись про щастя інших”.

Переглядів: 18 | Додав: Titar | Рейтинг: 5.0/1