Головна » 2018 » Октябрь » 7 » День учнівського самоврядування
День учнівського самоврядування

05 жовтня 2018 року учні школи взяли на себе обов’язки учителів. Заступником директора з НВР Суходольською Л.П. разом з учнями був складений розклад уроків, обговорено форми та методи роботи на цей день. Напередодні дня самоврядування було проведено нараду учнівського самоврядування. Учні 9-11 класів були ознайомлені з планом роботи та отримали поради з приводу підготовки до уроків. Вчителі допомогли учням у підготовці до уроків та були присутні при проведенні уроків. Можна сказати, що учні-вчителі справилися із поставленим завданням, адже цього дня в школі, як зазвичай, панували злагода, порядок та дисципліна. В кінці дня було проведено спільне засідання, на якому учні ділилися враженнями від проведених уроків, а вчителі в свою чергу давали поради та настанови. На завершення директор Михайло Ількович Титар привітав усіх зі святом та побажав молодому поколінню наснаги та творчості у розбудові нашої держави.

Переглядів: 21 | Додав: Titar | Рейтинг: 3.7/3