Головна » 2018 » Май » 10 » День пам'яті та примирення
День пам'яті та примирення

З метою гідного вшанування подвигу українського народу у Другій світовій війні традиційно до 9 Травня в Марининській школі проводиться цикл заходів присвячених цим подіям. В цьому році в школі проведено цікаву годину мужності у 5 класі «День пам’яті та примирення», на якій учні 5 класу на закінчення заходу висловили свою думку про те, що вони хочуть, щоб на всій землі був мир, щоб жити без воєн, щоб всі у світі були здорові і щасливі. Цікаво пройшла година спілкування «День пам’яті та надії» у 6 класі, де учні створили коло пам’яті та єдності і тричі проголосили слова «Ми проти війни». На годині спілкування «Той травень у пам’яті людей» у 7 класі учні згадували незабутні подвиги нашого народу. З учнями 8 класу проведено виховний захід «Їхній подвиг - приклад для нас», на якому учні дякували захисникам нашої Батьківщини за мирне небо над головою і усвідомили те, що в майбутньому вони теж будуть захисниками. На уроці пам’яті «Ми свято шануємо пам'ять усіх» учні 9 класу згадали загиблих односельчан у роки війни.

Переглядів: 22 | Додав: Titar | Рейтинг: 0.0/0