Тематика педагогічних рад на 2017-2018 навчальний рік

І педрада - серпень 2017 року

1. Підсумки роботи школи за 2016-2017 н.р. по удосконаленню навчання і виховання учнів

і завдання на 2017-2018 н.р. (доп. директор)

2 Затвердження: річного плану роботи школи; структури навчального року; розподілу тижневого

навантаження вчителів школи на 2017-2018 н.р. планів роботи шкільної бібліотеки; виховної роботи;

шкільних методоб’єднань; ради методичного кабінету; роботи на навчально-дослідних ділянках (інф. директор школи)

3. Працевлаштування випускників 11 класу та продовження навчання учнів 9 класу (інф. кл. керівники 9,11 класів)

4. Про набір учнів до 1 та 10 класів та розгляд  претендентів на медаль  ( інф. заст. директора з НВР).

ІІ педрада - жовтень 2017 року

1. Стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів із зарубіжної літератури (доп. заст. директора з НВР) .

2. Спільна робота школи, сім’ї і громадськості у формуванні моральної культури школярів (доп. заст. директора з ВР)..

ІІІ педрада - січень 2018 року

1. Аналіз рівня навчальних досягнень учнів за І семестр(доп. заст. директора з НВР) .

2. Актуальні проблеми формування навичок

здорового способу життя, соціального досвіду учнів. (доп. заст. директора з ВР)

ІV педрада - березень 2018 року

1. Стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з математики та інформатики (доп. директор школи) .

2. Дисципліна учнів-шлях до ефективності та результативності їх навчальної діяльності (доп. заст. директора з ВР)

3. Результати атестації педагогічних працівників (доп. вчителі)

V педрада - травень 2018 року

1. Виконання навчальних планів і програм за 2017-2018 н.р. (доп. заст. директора з НВР).

2. Допуск учнів до державної підсумкової атестації та перевід учнів 1-4 класів у наступні класи та

нагородження відмінників Похвальним листом. (інф. директор школи)

3. Організація літнього відпочинку учнів. (доп. заст. директора з ВР)

4. Затвердження попереднього розподілу тижневого